Biz Kimiz?

Adını moleküler biyoloji ve genetik’in kısaltılmasından alan Moletik, herkes için ulaşılabilir bilim sunmak amacıyla Cenk Dunat tarafından kurularak 26 Şubat 2021 tarihinde Türkiye’nin yeni bilim platformu olarak yayına başladı. Tüm dünyadan ve Türkiye’den en son güncel gelişmeleri, herkes için anlaşılır bir dil ile okuyucularımıza ulaştırıyoruz. Okuyucularımız yazılarımızın altında yorumlar aracılığıyla fikirlerini paylaşıp birbirleri ile ilgili konuda tartışmalar gerçekleştirebiliyor.

Tarafsız bir platform olarak, gönüllü yazarlarımızın destekleriyle ürettiğimiz benzersiz içeriklerimizi ücretsiz bir şekilde okuyucularımızla paylaşmakta ve bilimin yaygınlaştırılması sürecinde önemli bir rol üstelenmekteyiz.

Moletik’teki içeriklerin kullanım izinleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Yayınlanmış ve halen erişilebilir halde olan bir içeriğin Moletik’te yer almaması gerektiğini düşünüyorsanız durumu bize bildirin: İçerik kaldırma talebinde bulunmak için tıklayın

Moletik ekibiyle iletişime geçmek, fikir, öneri ve/veya şikayetlerinizi iletmek için info@moletik.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımız üzerinden DM mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top