Mail Aboneliğini Yönet

Moletik’in bilim dolu dünyasına hoş geldiniz!

Buraya geldiğinize göre artık daha fazla aylık bülten maili istemiyor olabilirsiniz. Moletik’i ilk kez duyuyorsanız bize bir şans vermeniz için kısaca kendimizi tanıtmamıza izin verin. Belki de hiç ummadığınız bir bilgi cevheri mail kutunuza kadar gelmiştir…

Adını moleküler biyoloji ve genetik’in kısaltmasından alan Moletik, kurulduğu ilk günden beri “Halk Dilinde Bilim!” sloganı ile herkes için anlaşılacak bir dil ile bilimsel haberler, teknolojik yenilikler, uzayla ilgili gelişmeler, bilimin gücüyle aydınlatılmış esrarengiz olaylar, psikolojik seriler ve daha pek çok konuda içerik üretimi gerçekleştiriyor.

Yaptığımız işin sorgulanabilirliği ve doğruluğu bizim kırmızı çizgimiz. Eleştiri ve fikirlere açık bir anlayışla herkesin düşüncelerine değer veriyoruz. Aynı zamanda “etik” değerler, Moletik’in adında ve ruhunda var. Yaptığımız işlerin etik olması her adımda önceliğimizdir. Her geçen gün büyüyen bir platform olma gayesiyle vaz geçmeden paylaşımlarımızı yapmaya devam edeceğiz. Bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek de destek verebilirsiniz.


Elbette abonelikten ayrılmak sizin tercihiniz.

Hala Moletik’in aylık haber bülteninden ayrılmak istiyorsanız aşağıdaki kutucuğa aboneliğini sonlandırmak istediğiniz mail adresinizi yazarak bize iletebilirsiniz. Talebiniz bize ulaştıktan sonra bir sonraki bültene kadar e-posta adresinizi listemizden çıkaracağız ve bizden daha fazla mail aboneliği maili almayacaksınız.


Not: Bu sayfada bahsedilen mail aboneliği, editörlerimiz tarafından sizin için özel olarak hazırlanan maillerimiz için geçerlidir. Sisteme kaydettiğiniz mail adresinize gönderilen mailleri sonlandırmak istiyorsanız ilgili maillerin altında yer alan bilgilendirmeleri takip ederek aboneliklerinizi sonlandırabilirsiniz.

Scroll to Top