Moletik Yenilendi! Yeni Arayüzümüz ve Bilim Odaklı Forum Sistemimiz ile Sizlerleyiz!

Bugün, büyük bir heyecanla Moletik’in 3. yıl dönümünü kutluyoruz! Bu özel günü, siz değerli kullanıcılarımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Moletik’in yayına başlamasından bu yana geçen üç yılda, sizlerin desteği ve ilgisiyle büyük başarılara imza attık. Ancak, durmak yerine daha da ileri gitmek için çalışmaya devam ettik.

Bu özel gün vesilesiyle, sizlere Moletik’in yenilenme sürecine dair heyecan verici haberleri duyurmak istiyoruz.

Yeniliklerimiz Neler?

Yepyeni Bir Logo: Moletik’in kimliğini yansıtan logo tasarımımızı güncelledik. Yeni logo, ileriye dönük vizyonumuzu ve bilimsel misyonumuzu daha iyi yansıtmaktadır. Bu kapsamda DNA figürümüz ile vedalaşmamız, Moletik’in daha fazla ve çeşitli kategorilerde içerik üretimine başlayacağının bir göstergesi niteliği taşıyor.

Tamamen Yenilenen Site Tasarımı: Moletik’in kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek adına web sitemizin tasarımını baştan sona yeniledik. Yeni Moletik, eski web sitemizden %74 daha hızlı! Artık daha kullanıcı dostu ve görsel olarak etkileyici bir arayüzle karşınızdayız. Üstelik web sitemiz mobil cihazlar üzerinde tıpkı bir uygulama gibi görünüyor ve çalışıyor.

Bilim Odaklı Forum Sistemi: Yenilenen sitemizde, bilimseverlerin bir araya gelip fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir forum sistemi ekledik. Bu platformda, herkesin bilgi paylaşımına katkıda bulunabileceği bir ortam oluşturduk. Siz de aklınıza takılan her şeyi buradaki uygun konu başlıkları altında paylaşabilir, diğer kullanıcıların gönderilerini cevaplayabilirsiniz.

Geliştirilmiş Bilimsel Terim Arama Motoru: Artık Moletik Sözlük’te bulunan bilimsel terimlerle ilgili daha kapsamlı ve hızlı bir arama yapabileceksiniz. Yenilenmiş arama motorumuz, modern ve hızlı bir görünüm sunmasının yanı sıra kullanıcıların bilgiye daha kolay erişmesini sağlayacak. Üstelik artık tüm Moletik içeriklerini değil, yalnızca sözlüğe özel hazırlanmış terimleri listeliyor.

Yaklaşan yenilikler!

Profesyonellere Özel İçerikler: Yeni Moletik’in yenilikleri bunlarla bitmiyor. İlerleyen dönemlerde kullanıma sunacağımız profesyonellere özel hazırlanmış, detaylı teknik bilgiler içeren ücretli içerikleri reklamsız Moletik deneyimi ile birlikte okumanızı sağlayacak “Moletik Professional” aylık abonelik sistemini kullanıma sunacağız.

Aylık Yeni Nesil Popüler Bilim Dergisi: Aylık olarak profesyonellere özel oluşturulan içerikler başta olmak üzere, özenle hazırladığımız içeriklerden oluşan yeni “Moletik” Dergi’miz ile sizlerle olacağız. Moletik Dergisi, online erişim için Moletik Pro abonelerine ücretsiz olarak sunulacaktır. Ayrıca, dergiyi abonelik olmaksızın tek olarak satın alarak da okuyabileceksiniz. Fiziksel baskı talepleri için sipariş oluştururken ekrandaki yönlendirmeleri takip etmeniz gerekmektedir. Moletik Dergi hakkında daha fazla duyuru için bizi takip etmeye devam edin.

İhtiyacınız Olan Her şeyi Alabileceğiniz Yeni Bir Mağaza: Ayrıca ilerleyen dönemlerde Moletik Shop’u tam anlamıyla hayata geçirerek bilime dair tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabileceğiniz bir platforma dönüşme gayemiz doğrultusunda hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Dünyaya Hitap Eden Bir Platform: İçerik üretmeyi ve bilimsel bilgiyi herkes için anlaşılır hale getirerek paylaşmayı seviyoruz. Yapmayı sevdiğimiz bu işi, şimdi tüm dünyaya hitap eder hale getirmek için Moletik’in İngilizce versiyonunu kullanıma sunuyoruz! moletik.com/en adresi üzerinden erişilebilir olacak olan yeni global web sitemiz ile birlikte, ana dili olsun olmasın, İngilizce bilen her ülkeden okuyucuya ulaşır hale geleceğiz. Duyurular için @moletikglobal sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Moletik Pro, Moletik Dergi, Moletik Shop ve İngilizce Moletik hakkında daha fazla bilgiyi önümüzdeki dönemde duyuruyor olacağız. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bu yeniliklerle, Moletik’i daha da güçlendirmenin ve bilimsel içerik sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerin desteği ve ilgisi olmadan bu başarıya ulaşamazdık. Yolculuğumuz boyunca bize eşlik ettiğiniz için tüm okuyucu, yazar, editör ve diğer ekiplerimizde yer alan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yenilenen Moletik’e hoş geldiniz! Gelecekte birlikte daha nice başarılara imza atmak dileğiyle…

Sevgi ve Bilimle,

#TeamMoletik

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu içeriği paylaşın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top