Türkiye’nin Yeni Bilim Platformu Moletik Yayın Hayatına Başladı!

Merhaba, Türkiye’nin Yeni Bilim Platformu Moletik’e hoş geldiniz!

Moletik bilimsel haberleri, en son teknolojiyi, uzayda olup bitenleri, yeni çıkan filmleri, kimi zaman bilimin gücüyle aydınlatılmış esrarengiz olayları her an güncel içerikleriyle takip edebileceğiniz yenilikçi bir platform.

Moletik’in Farkı Ne?

Moletik yalnızca doğru bilgiyi savunan ve herkes için anlaşılabilir bir dilden paylaşım yapan bir platform. Kendimizi ‘haber sitesi’ olarak nitelendirmememizin bir sebebi var ve bunları bir an önce hayata geçirebilmek için sabırsızlanıyoruz! Detaylarını şu an paylaşamasak da Moletik, Türkiye’den ve Dünya’dan takip edilip kullanılacak bir ‘platform’ olma yolunda hızla ilerleyecek. Bugün attığımız ilk adımda bizimle beraber olduğunuz için teşekkür ederiz 🙂

Benim İçin Neler Var?

Moletik’te ilgi alanlarınıza göre yazarlarımızın hazırladığı birbirinden farklı kategorilerdeki güncel haber ve araştırma makalelerini takip edebilirsiniz. Ayrıca yakında YouTube’a özel içerikler üreterek Moletik’in daha çok insana ulaşmasını hedefliyoruz.

Türkiye’de Bilim

Türkiye bilime ve teknolojiye hevesli pırıl pırıl gençlere sahip. Ne yazık ki bu gençler gerek ekonomik gerekse de daha farklı sebeplerle bilgiye ulaşabilme konusunda her yerde eşit şartlara sahip değil. Gençlerimize cesaret vermek, kendilerini geliştirme serüvenlerinde yanlarında olarak bilgi kaynaklığı sağlamak en büyük amaçlarımızdan birisi. Çünkü biliyoruz ki, bir kişinin bile hayatına dokunursak, hayallerini gerçeğe dönüştürebilmesinde ona yardımcı olabiliriz. En azından esin kaynağı veya ilhamı olabiliriz.

Takipte Kalın!

Moletik, her an güncellenebilir yapısı itibariyle kısa, öz ve anlaşılır içeriklerini her an sunmaya hazır halde. Boş zamanlarınızda Moletik’e girip gündemi takip etmeyi kendinize alışkanlık haline getirebilirsiniz. Bu sizi gereksiz gündemden kurtarırken bilimde ve teknolojide yaşanan gelişmeleri takip edebilme fırsatı sunacak. Moletik’i tarayıcınızın favorilerine / yer imlerine, hatta kısayolu ile masaüstüne / ana ekrana eklemeyi unutmayın 🙂

+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu içeriği paylaşın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top