Biyolojik Bilimler Teması Altında Çeşitli Konuların Ele Alınacağı I. Biyolojik Bilimler Konferansı 3 – 4 Mayıs’ta Gerçekleştirilecek

Alanında uzman konuşmacıların katılımıyla gerçekleştirilecek olan I. Biyolojik Bilimler Konferansı 3 Mayıs Pazartesi günü başlıyor. Biyolojik Bilimler teması altında çeşitli konuların ele alınacağı etkinliğe katılım ücretsiz olacak ve katılımcılara katılım belgesi verilecek.

Marmara Üniversitesi Biyolojik Bilimler Kulübü tarafından hazırlanan I. Biyolojik Bilimler Konferansı, 3 Mayıs Pazartesi günü başlıyor. 3 – 4 Mayıs tarihlerinde iki gün olarak gerçekleştirilecek canlı yayınlarda, alanında uzman konuşmacıların katılımları ile çeşitli konularda bilim dolu sunumlar gerçekleştirilecek.

Konferans için kayıtlar başlamış durumda. Katılımın ücretsiz olduğu sempozyumda etkinlik boyunca gerekli katılımı sağlayan katılımcılara katılım belgesi verilecek.

Konferans Sürprizlerle Dolu!

Etkinlik aralarında Kahoot üzerinden gerçekleştirilecek ödüllü bilgi yarışmalarında kazanacak kişilere çeşitli hediyeler verilecek. Hediyeler arasında Brock Mikrobiyoloji, Campbell Biyoloji, Türlerin Kökeni gibi alanında önemli kitaplar ile Samsung Galaxy Fit e, JBL T500 Kablosuz Kulaklık gibi elektronik cihazlar bulunuyor. Mumluk ve çeşitli sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor olacak. Ayrıca isteyen katılımcılara çekiliş ile 2 kişiye %100 ve 10 kişiye %45 İngilizce eğitim kursu indirimi sağlanacak. Etkinliğe kaydolmak için tıklayın.

I. Biyolojik Bilimler Konferansı’nda Kimler Var?

3 – 4 Mayıs tarihlerinde YouTube üzerinden canlı yayın olarak gerçekleştirilecek olan konferansta konuşmacı olarak katılacak akademisyenler şu şekilde:

3 Mayıs Pazartesi

Dr.Öğr. Üyesi Cihan Taştan – Nadir Hastalıklar

Prof. Dr. Bünyamin Akgül – Fonksiyonel Genomik

Prof. Dr. Belgin Süsleyici – Kanser ve Kişiye Özel Tedaviler

Doç. Dr. Bora Garipcan – Üç B: Biyotaklit ve Biyoesinlenmiş Biyomalzemeler

4 Mayıs Salı

Prof. Dr. Ajda Çoker Gürkan – Büyüme Hormonu Salgılatıcı Hormona Özgü Aptamerlerin Sentez Ve Karakterize Edilmesi

Doç.Dr. Hasan Hüseyin Esenoğlu – Astrobiyoloji

Prof.Dr. Filiz Vardar – Bitkilerde Programlı Hücre Ölümü

Dr. Semih Tareen – Viroloji

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu içeriği paylaşın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top