Marmara Üniversitesi Akademik Bilimler Kulübü (Namı-Diğer AKBİL) 14 Aralık’ta “Kariyerde İletişim Zirvesi” Düzenleyecek: Katılım Ücretsiz!

Geçtiğimiz Kasım ayında kurulan ve kendine has bir vizyonu olan AKBİL (Marmara Üniversitesi Akademik Bilimler Kulübü), yaratmaya çalıştığı farkındalıkla 14 Aralık’ta gerçekleştirilecek “KARİYERDE İLETİŞİM ZİRVESİ” etkinliğini duyurdu.

İlk etkinliği olan Atabay Teknik Gezisi ile dikkatleri üzerine toplayan Akademik Bilimler Kulübü, şimdi de multidisipliner vizyonunu ortaya koyarak iletişim, psikoloji, iş arama süreci, kariyer, cv, mülakat teknikleri, diksiyon konularını içeren 6 oturumluk bir zirveyle karşınızda!

14 Aralık 2022 “Kariyerde İletişim Zirvesi” (AKBİL)

Zirvede hangi konuşmacılar yer alıyor?

Etkinliğin ilk oturumunda “Etkili bir CV nasıl hazırlanır?” konusunu anlatmak üzere Karaer Danışmanlık Şirketi’nin Genel Müdürü “Adnan Karaer” yer alacak.

2. oturumda “Mülakat teknikleri” sunumuyla HSC Arıtım İnsan Kaynakları Uzmanı “Yusuf Güner” olacak.

3. oturumda “İş arama ve kariyer sürecinde stres yönetimi” anlatısı için Psikolog “Dr. Sinem Durusal” yer alacak.

Öğle arasından sonraki ilk oturum olan 4. oturumda ise “Etkili iletişim” sunumuyla AL Danışmanlık Genel Müdürü “Ayşen Laçinel” dinleyicilerin karşısında olacak.

5. oturum, interaktif “Diksiyon” sunumuyla Eski CNN Türk Haber Spikeri, İletişim Danışmanı ve TedX Konuşmacısı “Burak Törün” ile devam edecek.

Son oturumda ise “Spor spikerliği ve sektörde kadınların yeri” sunumuyla kariyer sürecini anlatacak olan Spor Spikeri “Elis Buse Araç” katılımcıların karşısına çıkacak.

Katılım Belgesi verilecek mi?

Marmara Üniversitesi Akademik Bilimler Kulübü, 14 Aralık 2022 Çarşamba Günü 10.00-15.00 saatleri arasında Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsündeki Dr.İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda gerçekleşecek “Kariyerde İletişim Zirvesi”nde tüm oturumlara katılan dinleyicilere imzalı katılım belgesi verileceğini duyurdu.

Ayrıca fuaye alanındaki ikram ve hediyelerden alabilir; çekilişlere katılarak şansınızı deneyebilirsiniz!

Etkinliğe Katılabilmek İçin Ne Yapmalı?

Etkinliğe katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkten katılım formunu doldurmak!

Ayrıca kulübün sosyal medya hesaplarını takip ederek de birçok etkinliğin duyuru ve gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz! Etkinliğe katılacak kişilere şimdiden kaliteli vakit geçirmelerini diliyoruz ☺️

AKBİL Instagram: https://www.instagram.com/marmarauniakbil/

AKBİL LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/marmara-üniversitesi-akademik-bilimler-kulübü-akbi̇l/

KARİYERDE İLETİŞİM ZİRVESİ KATILIM FORMU: https://forms.gle/NxxfM6fUux4bJWVh7

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Bu içeriği paylaşın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top